Tweet
Mapa strony

WYDZIAŁ MATEMATYKI

INFORMATYKI I EKONOMETRII

konkurs indywidualny dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego LATOROŚL

Finał Konkursu LATOROŚL odbył się 6 grudnia 2008 roku o godz. 11.15 na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii w sali 1 w budynku A-29.
W finale uczestnicy rozwiązywali pięć zadań z zakresu szkoły podstawowej przez 1,5 godziny.   ZADANIA FINAŁOWE


Zwyzcięzcą konkursu został   Paweł Antkowiak   ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Zielonej Górze.


Drugie miejsce zajęła   Natalia Tęgowska ,   a trzecie -   Dominika Bąk   - uczennice Szkoły podstawowej nr 11 w Zielonej Górze.


Wszystkim uczestnikom finału serdecznie gratulujemy.


Niektórym zabrakło bardzo niewiele punktów do zwycięstwa.

Wśród nich możemy wymienić: Karolinę Kasprzyk, Helenę Krysztofiak, Tomasza Kuczaka, Jakuba Michałowicza, Jakuba Motałę, Adriana Okołowicza, Filipa Olszewskiego, Kacpra Puchacewicza, Błażeja Sowę i Laurę Wieczorek.

Oto kilka zdjęć z finału      foto 1    foto 2    foto 3    foto 4    foto 5    foto 6    foto 7    foto 8    foto 9    foto 10    foto 11    foto 12    foto 13    foto 14

PO ETAPACH WSTĘPNYCH DO FINAŁU KONKURSU ZOSTAŁY ZAKWALIFIKOWANE NASTĘPUJĄCE OSOBY: Paweł Antkowiak, Agnieszka Aszkowska, Dominika Bąk, Wiktor Dobryniewski, Robert Dudek, Urszula Głowacka, Szymon Golczyk, Roksana Górna, Anna Jasińska, Paweł Jaskuła, Karolina Kasprzyk, Radosław Kiełbowski, Anna Kisiała, Dominik Kogut, Klaudia Kogut, Helena Krysztofiak, Krystian Ksepko, Tomasz Kuczak, Emilia Linkowska, Kasper Małecki, Marianna Maślana, Kacper Michalski, Jakub Michałowicz, Jakub Motała, Klaudia Muniak, Adrian Okołowicz, Filip Olszewski, Dominik Owczarek, Anna Pawlak, Kacper Puchacewicz, Krystian Reus, Aleksandra Smerda, Błażej Sowa, Krzysztof Steciąg, Anna Stolarczyk, Patrycja Szulc, Irena Szymańska, Natalia Tęgowska, Laura Wieczorek, Oktawia Witkowska, Kacper Żak.
Niestety do finału konkursu nie udało zakwalifikować się następującym osobom
Mieszko Boczkowski, Piotr Buganik, Piotr Gąsior, Bartłomiej Gurgacz, Paulina Janasik, Klaudia Juszczak, Marta Kaliciak, Natalia Klimek, Edyta Muniak, Aleksandra Słoka, Natalia Sobska, Karolina Urban, Dominika Witkowska, Patrycja Wyrzykowska.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.